II Otwarte MW w Strzelaniu z Broni Historycznej Centralnego Zapłonu

Zbigniew Długi i Rafał Stemporowski Mistrzami Wielkopolski

15 czerwca 2019 roku w Mutowie k. Szamotuł zostały rozegrane II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni historycznej Centralnego Zapłonu.

Sukces na miarę Mistrza Województwa Wielkopolskiego, odnieśli nasi klubowi koledzy: Zbigniew Długi oraz Rafał Stemporowski.

Kolega Zbigniew nie miał sobie równych i z wynikiem wyższym o 20 punktów nad drugim zawodnikiem, zajął pierwsze miejsce w konkurencji Pistoletu Wojskowego. Ponadto także w klasyfikacji dwubojowej (karabin i pistolet wojskowy), zdecydowanie wygrał okazały puchar ufundowany przez sponsora.

Kol. Rafał, również z wyraźną przewagą wygrał konkurencje karabinu, „odstawiając” stawkę. On i jego Mosin, stanowili tego dnia doskonałe połączenie.

W załączaniu informacja o mistrzostwach oraz rezultaty z zawodów.