„Jastrzębie” na podium zawodów o Puchar Prezesa Komunalnych Kalisz

Klub Żołnierzy Rezerwy LOK „KOMUNALNI” w Kaliszu oraz Klub Strzelecki LOK „GILZA” w Pleszewie, zaprosili KŻR LOK Jastrząb Swarzędz na „II Otwarte Zawody Strzeleckie O PUCHAR PREZESA KŻR LOK KOMUNALNI w Kaliszu”.

Regulamin zawodów przewidywał strzelanie w konkurencjach Pcz i Kcz.

Karabin można było strzelać tylko i wyłącznie z broni o kalibrze 7,62 mm.

Udział w zawodach wzięło kilkanaście zespołów z Wielkopolski, a zawody były ujęte w kalendarzu WZSS i odbyły się na strzelnicy LOK KARCZEMKA w m. Ludwina k/Pleszewa.

Zmagania w dniu 30 września bieżącego roku, zakończyły się kolejnym sukcesem naszego Klubu.

Drużyna „Jastrzębi” w składzie: Ireneusz Erenc, Adam Krzyżaniak oraz Adam Erenc, zajęła III miejsce w klasyfikacji generalnej.

Ponadto, Adam Erenc indywidualnie w Pcz z wynikiem 95 punktów zdobył drugie miejsce, a w Kcz Adam Krzyżaniak i Irek Erenc, również indywidualnie z wynikami po 93 punkty, drugie i trzecie miejsce.

Zawody odbyły się w miłej i sympatycznej atmosferze oraz przy pięknej słonecznej, choć jesiennej pogodzie. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Ufundowali wspaniałe puchary i medale oraz zadbali o żołądki uczestników, aby nikt po kilkugodzinnych zmaganiach nie odjechał głodny lub spragniony. Mamy zaproszenie na następne zawody „Komunalnych” i zagwarantowane, że wszystkie drużyny Jastrzębia które przyjadą na zawody, wezmą w nich udział.

Adam Krzyżaniak